Formulář technické podpory

Děkujeme za Váš zájem o nabídku start pro Windows 8 v Českém jazyce. Mějte prosím trpělivost pro zpětné reakce, naši programátoři se snaží řešit problémy v co nejkratším čase, nejde ale vždy reagovat okamžitě.

Abychom Vám mohli lépe pomoct, vyplňte prosím tento formulář.

Nápověda:

  • Operační systém - naleznete např. v nabídce Start > Ovládací panely > Systém a zabezpečení > Systém, kde je napsán Váš operační systém, Platforma, velikost RAM. (Obrázek)
  • Jakou verzi programu požíváte - Napište jakou verzi programu máte v počitači nainstalovanou, tento údaj naleznete v menu Nápověda > O programu.
  • Přesné znění chybového hlášení - chyba kterou napíše program nebo windows, podle které můžeme lépe určit v čem může být problém.
  • Popis problému, popř. kde problém vzniká - postup jakým způsobíte že se zobrazí chybové hlášení. Můžeme tak vyzkoušet zda je problém v programu (bude chyba i u nás) nebo je na Vašem počítači něco jinak/špatně nastaveno.

Prosím neberte tento formulář jako zdržování, bez těchto informací se nám těžce určuje příčina problému.

Mějte prosím trpělivost, naši programátoři se snaží řešit problémy v co nejkratším čase, nejde ale vždy reagovat okamžitě a může to i chvíli trvat.

 

 

 

Program
Jakou verzi programu požíváte
Operační systém
Platforma
Volné místo na disku C:
Velikost operační paměti RAM
Procesor
 
Přesné znění chybového hlášení
 
Popis problému, popř. kde problém vzniká - u jaké operace s programem
Váš email pro případnou odpověď
   
 
  © 2020 PS Media s.r.o.   -  powered by redakce-online.cz         %vymena_odkazu_vedle_sebe%