Windows 8 Start Menu

Windows 8 Start Menu verze 2.2 je jednoduchá aplikace, která přidá zpět vaší oblíbenou nabídku Start do lišty, jako tomu bylo u předchozích verzí Windows, bez jakéhokoli zásahu do souborů systému (funguje jako aplikace - nedochází k žádnému crackování ani patchování systémových souborů).

Chybí Vám nabídka Start pod Windows 8 nebo 8.1? Nainstalujte si naši jednoduchou aplikaci na Váš počítač a start menu Vám pojede opět i pod Windows 8 či Windows 8.1.

Program kombinuje klasickou nabídku Start z Windows 7 společně se Start nabídkou dlaždic Windows 8, nepřijdete tak o možnost použít i novou nabídku Windows 8 Stylu (METRO), rozšíříte si váš systém Windows 8 o start menu z Windows 7 a můžete používat obojí.

 
Co aplikací získáte?

  • Nabídka Start (start menu) z Windows 7
  • Možnost obejít Windows 8 Metro
  • Možnost lépe určit klasické vypnutí PC nebo Hybridní vypnutí (pro rychlý start)
  • Nastavit automatické přihlášení do Windows (bez zadávání hesla po spuštění systému)
  • Nastavit aby se obrázky, video či hudba otevírala přímo na ploše místo Metra, tak jak jste byli zvyklí u starších systému Windows
  • Program obsahuje i horkou novinku a to funkci, která nabízí instalaci programů k souborům, které nemáte v počítači v čem otevřít či spustit.

Díky naší aplikaci Windows 8 Start Menu, která Vám přidá zpět nabídku start na kterou jste zvyklí, můžete také vypnout nebo uspat počítač, jednoduše jako v předchozích verzích systému Windows. Navíc naše aplikace jako první umožňuje hybridní vypnutí počítače, díky čemu bude přiští start Vašeho počítače bleskový! Počítač Vám najede cca za 5 vteřin.

 

Stáhnout zdarma nejnovější verzi 2.2 

 

Uživatelé Windows 8 Start Menu mohou instalovat také novější verzi programu pod názvem Asoftis Start Menu ZDARMA! Licence z tohoto programu je použitelná i do aplikace Asoftis!

 

 

 
  © 2020 PS Media s.r.o.   -  powered by redakce-online.cz         %vymena_odkazu_vedle_sebe%